دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۷

رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین

آرم شهر دوستدار کودک قزوین رو نمایی شد

در آستانه هفته ملی کودک که امسال با شعار « آینده را باید ساخت » در کشور برگزار خواهد شد ؛ از آرم « شهر دوستدار کودک قزوین » رونمایی شد .

 حمید ضیائی ، رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین با بیان خبرفوق گفت : این آرم با استفاده از سه رنگ آبی ، سبز و نارنجی  و با به کارگیری سه نماد انسان ، بناهای شهری و فضای سبز طراحی گردیده است که حس آرامش را به بیننده منتقل می نماید .

وی آغاز هفته ملی کودک را 12مهر ماه اعلام کرد و افزود : شهرداری قزوین تلاش کرده است تا با توجه دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه های مفرح و شادی را برای کودکان در فضای مجازی و یا اماکن روباز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار نماید .

ضیائی با اشاره به برگزاری مسابقات فکری ، ساخت کاردستی ، توزیع بسته های آموزشی ، برگزاری جشنواره های مجازی شعر و قصه خوانی ، راه اندازی کاروان  اتوبوس کتاب و... تاکید کرد: 17مهرماه و در روز ششم هفته ملی کودک که به نام « کودک و فرهنگ حسینی » نامگذاری گردیده است ، کودکان می توانند در مسابقه نقاشی که با موضوع « راهپیمایی اربعین » برگزار خواهد شد ، شرکت کرده و آثار نقاشی خود را از طریق فضای مجازی در این مسابقه شرکت دهند .

رییس دبیرخانه شهر دوستدار کودک قزوین در پایان افزود : بر اساس برنامه های تنظیمی در این هفته مرکز آموزش های شهروندی کودکان و باشگاه کودکان شهر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد .

ضیائی در پاین تصریح کرد :  شهرداری قزوین تلاش می کند تا با ارائه خدمات رفاهی، تفریحی و آموزشی مکانی امن و آرام برای کودکان شهر مهیا نماید .

 

 

تصاویر مرتبط